Ana sayfa Ayırma Büyüsü Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü

Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü

122
0

  Evli kimseleri ya da ilişkisi olan kişileri ayırmak maksadıyla yapılan pek çok büyü bulunmaktadır. Büyü ilmi insanların istek ve icraatlarına göre devamlılık göstermektedir. Her isteyen büyü yapamayacağı gibi her yapılan büyünün de tutmama ihtimali bulunmaktadır. Kişiler zor durumlardan kurtulmak amacıyla büyülere başvurmaktadır. Büyüler kimi zaman iyi niyetle yaptırılıp iyiliğe hizmet etse de bazı durumlarda kötü düşünceler ve amaçlar uğruna da kullanılmaktadır. Ayırma büyüsü her iki ama uğruna da isteklere göre kullanılabilmektedir. Her büyünün farklı uygulanış metotları olduğu için kolay yapılan ayırma büyüsü de diğer büyülerde olduğu gibi mevcuttur. Uygulanış ve yapılışı ile etki süreleri değişim göstermektedir. Bazı durumlarda etkilerinin ortaya çıkış süreci de değişebilmektedir.

Ayırma Büyüsü Yapımı ve Kullanımı

  Bir kişinin aşk ya da arkadaşlık hayatını bitirmek amacı ile uygulanan bir büyü olan ayırma büyüsü bazı büyülere göre pekte zor olmayan bir büyüdür. Ancak sonuçlarının ortaya çıkışı biraz zaman alabilmektedir. Yapılış şekline, uygulanışına ve yapan kişinin yeteneğine bağlı olarak etki süreleri değişebilmektedir. Dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi ise büyü yapıldığının kişiye ya da çevresinden birine söylenmemesi ve hissettirilmemesidir. Durumu fark eden yakınları büyünün çözümü için araştırmalar yaparak bir bilene danışmaları sonucu ile çözümü zor olmayan bir büyüdür. Özellikle kolay ayırma büyüsü şeklinde uygulanan büyüler yapımı gibi çözümü de kolay olan büyülerdir. Kullanılırken dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder

  Kişiye uygulanan büyü türüne göre farklı etkileri vardır. Resim ile yapılan ayırma büyüsünün etkisi bir başka nesne kullanılarak yapılan ayırma büyüsü etkilerine göre daha farklıdır. Bunlara bağlı olarak etki etme süresinde de farklılıklar bulunmaktadır. Kolay yapılan ayırma büyüsü gibi büyülerde temel bazı etkiler bulunmaktadır. Bunlar büyü uygulanan kişinin ilişki içerisinde olduğu kadın ya da erkekten soğumaya başlaması, direkt olarak etki eden büyülerde ilişkinin ani bir karar ile sonlandırılması, evliliklerin çıkmaza sürüklenip ayrılıklara sebep olması, çok iyi anlaşan insanların birbirlerinin kusurlarına dikkat çekerek kavga edip arkadaşlıklarına son vermesi gibi pek çok temel etkisi bulunmaktadır. Bu etkiler büyüyü yaptıracağınız kişi üzerinden ayrıntılı bir şekilde öğrenilmesi gereken önemli noktalardır. Bu büyünün uygulandığı kişinin sevdiği kişiden ayrıldıktan sonra size gelme gibi bir durumu olmayabilir. Bu durum sıklıkla karşılaşılan bir problemdir. Kişiler kolay yapılan ayırma büyüsü gibi büyülerden sonra uygulanan kişinin ilişkisini sonlandırıp kendisiyle birlikte olacağını düşünmektedirler. Ancak bu her zaman böyle olmayabilir. Bu durumun önüne geçilmesi farklı büyüler ile desteklenerek yapılabilmektedir.

Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here