Ana sayfa Bağlama Büyüsü Kadını Kendine Bağlama Büyüsü

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü

144
1

İlişkilerin düzeltilmesi ya da yeni bir ilişki kurulması için eğer koşullar zor durumda ise genellikle büyü yoluna başvuruluyor. Bu yöntem binlerce yıldır dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Bu yazımızda en çok yapılan büyülerden olan kadını kendine bağlama büyüsü hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Kadını kendine bağlama büyüsü nedir kadını kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır ve kadını kendine bağlama büyüsü belirtileri nelerdir gibi sorulara cevap vereceğiz.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Nedir?

Kadını kendine bağlama büyüsü yukarıda da bahsettiğimiz gibi sık başvurulan bir büyü çeşididir. Sevilen kadın büyü yapacak olan kişiye karşı herhangi bir duygu beslemiyorsa kadının kuvvetli duygular beslemesi için kadını kendine bağlama büyüsü yapılır. Bu büyü çiftler arasında da yapılabilir. Ayrılma eşiğine gelindiğinde, kadının eşine olan ilgili tamamen bittiğinde bu büyüye başvurulur.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki bu büyüyü kesinlikle tek başınıza yapamazsınız. Bu büyüyü yapmak için sağlam bir ilme ve tuh gücüne sahip olmanız gerekmektedir. Bu sebep ile kadını kendine bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler hoca ya da medyumlara gitmektedir. Güvenilir ve alanında uzman olan hoca ya da medyumlar çeşitli yöntemlerle bu büyüyü yapmaktadır. Her medyumun büyüyü yapış yöntemi farklıdır, o yüzden size bir yöntemden söz etmemiz mümkün değil.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kadını kendine bağlama büyüsü belirtileri büyü yapıldıktan sonra etkisini hemen gösterir. Başlıca kadını kendine bağlama büyüsü belirtileri şunlardır:

– Çiftler arasında büyü yapılan kadının sevgilisine ya da eşine olan bağlılığı gözle görülür bir şekilde artacaktır. Her zaman sevgilisinin/eşinin yanında olmak isteyecektir ve onun yanında olmadığı zaman içini derin bir mutsuzluk ve sıkıntı dolduracaktır.

– Kadın eşini aldatmışsa ya da aldatmaya devam ediyorsa bu duruma ani bir kararla hemen son verecek ve deyim yerindeyse gözü eşinden başkasını görmez olacaktır. Ayrıca eşine duyduğu arzu da büyük şekilde artacaktır.

– Eğer sevilen kişi ile arada hiçbir ilişki yok ise kadını kendine bağlama büyüsü sevilen ama sevgiye karşılık vermeyen kadına yapılır. Böyle bir durumda da kadın ilk olarak o kişiyi rüyalarında görmeye başlayacaktır. Böylece o kişiye olan merakı ve arzusu büyüyecektir ve birden yoğun duygular hissetmeye başlayacaktır.

– Kadını kendine bağlama büyüsü sürekli kavga eden, anlaşamayan çiftlerde de yapılır. Kadını kendine bağlama büyüsü ile artık ev içerisindeki öfkeli durum tamamen ortadan kalkar ve kadın tarafından baskın olan sinirlilik hali ilişkiden defedilmiş olur.

Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here