Ana sayfa Genel Güvenilir Medyum ve Hocalar

Güvenilir Medyum ve Hocalar

133
0

Büyüler, hiçbir zaman şakası olmayan son derece kadim bir ilim olarak bilinmektedir. Yeri geldiğinde faydalı yeri geldiğinde ise fazlası ile zararlı olabilecek olan büyüler bu nedenle her daim usulüne uygun şekilde hazırlanmalı ve uygulanmalıdır. Zira büyülerin hazırlanış ve uygulanış aşamalarında bilinçli hareket edilmemesi ya da yanlış kişiler tarafından büyü uygulamaları yapılması halinde hem büyü yapan hem de yaptıran kişiler üzerinde kalıcı ve olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir. Bundan dolayı büyü ve benzeri manevi uygulamalar esnasında beklenmeyen problemler ile karşılaşmamak adına tecrübeli ve güvenilir medyum ya da hocalar ile çalışmak büyük önem arz etmektedir.

Güvenilir Medyum ve Hocalar

Bugün büyü ve manevi uygulamalara olan talebin katlanarak artması neticesinde piyasaya ardı arkasına yeni medyum ve hocaların çıktığı görülmektedir. Bu durum bir yerden sonra doğru ve güvenilir medyum seçme konusunda kişileri bir hayli zorlayabilmektedir. İşte bu nedenle piyasadaki en gerçek ve en tecrübeli medyum ve hocaların arayışında olan kişilere medyum ve hoca seçiminde dikkat etmeleri gereken bazı özelliklerden söz edilebilir.

İlk olarak tecrübeli medyum ve hocalar, büyü türlerinin ne kadar riskli bir ilim olduğunun farkındadır ve büyü uygulamalarını da buna göre büyük bir titizlikle yapmaktadır. Deneyimli medyumlar ayrıca büyü ve benzeri manevi uygulamalara başlamadan önce büyüyü yaptıracak olan kişilerin hikayelerini detaylı bir şekilde dinlemekte ve büyü tercihini de buna göre gerçekleştirmektedir.

Tecrübeli hoca ve medyumlar, büyü uygulamalarında büyüyü yaptıracak olan kişilerin kendilerinden tam anlamıyla emin olmalarını da beklemektedir. Zira bu hocalar, pek çok büyü uygulamasının bir kez yapıldıktan sonra geri dönülemeyeceğini bildikleri için büyüyü yaptıracak olan kişilerin bundan olumsuz anlamda etkilenmemesini istemektedir.

Dolandırıcı Medyum ve Hocalar

Piyasada her ne kadar çok sayıda irfan sahibi medyum ve hocalar bulunsa da birçok yerde halen sahtekar ve düzenbaz medyumların da boy gösterdiği bilinmektedir. Büyü ya da manevi uygulama yaptırmak isteyen kişilerin maddi durumlarından, duygularından ve maneviyatlarından faydalanmak isteyen bu sahtekar hocalar, uzaktan bakıldığında büyü yapıyorlarmış gibi gözükseler de aslında yaptıkları yalandan başka bir şey değildir. Çoğu zaman ballı sözlerle ve birkaç ufak numara ile kendilerinden yardım isteyen müşterilerini kandırmayı başaran sözde güvenilir medyum hocalar, genellikle ücretlerinin tamamını aldıktan sonra hiçbir şekilde müşterileriyle irtibata geçmemekte ve ortadan kaybolabilmektedir. İşte bu yüzden internet üzerinden bir medyum ya da hoca tercihi yaparken gerçekten fazlası ile dikkat etmek gerekmektedir.

Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here