Ana sayfa Genel Celb Yapan Hocalar

Celb Yapan Hocalar

128
1

Bazen bir şeyin gerçekleşmesini çok isteriz fakat biz ne yaparsak yapalım o şeyin gerçekleşmesini sağlayamayız. Gücümüz o şeyin gerçekleşmesi için yeterli olmaz. Böyle durumlarda da büyü, tılsım, muska ya da celb gibi işlemlere başvururuz. Onlar sayesinde isteklerimizin gerçekleşmesini sağlarız. Özellikle eğer kişi büyü işleminden çekiniyor ise, büyü yaptırmak istemiyor ise celb işlemine başvurur. Bu önemli işlemi de elbette sadece bu konuda uzman kişiler, hocalar ya da medyumlar yapabilir.

Bu yazımızda sık başvurulan bir yöntem olan celb işlemini ve celb işlemini kimlerin yaptığını anlattık. Önce celb nedir sorusuna bir yanıt getirdikten sonra celb yapan hocalar kimlerdir ve celb yapan hocaları nasıl bulabilirim sorularına yanıt getirdik. Yazıyı okumaya devam ederek celb konusundaki tüm sorularınıza bir yanıt bulabilirsiniz.

Celb Nedir

Celb Havas ilminden yararlanılarak ve dualar kullanılarak yapılan bir işlemdir. Büyü işlemi yaptırmak istemeyen kişiler dileklerinin gerçekleşmesi için celb yöntemine başvururlar. Celb, istenilen her konuda yapılabilir. Özellikle aşk konularında celb işlemine başvurulduğu gibi aynı zamanda bağlılık, kısmet açma, şifa bulma ve benzeri önemli durumlar için de celb işlemi yapılır.

Celb yapılır iken celb yapan hocalar doğru duaları belirler. Ve bu dualar aracılığı ile sahip olunan önemli kadim ilimler yardımıyla celb işlemi yapılır. Her hocanın celb işlemini yapış tarzı farklıdır. Kimi sadece dualar aracılığı ile bu işlemi yapar iken kimi hoca da duaların yanında mendiller, kağıtlar ve benzeri materyalleri kullanır.

İnsanlar büyünün günah olduğundan korktukları için celbe yönelirler. Celb işlemi Havas ilmi ile yapıldığı için İslami açıdan herhangi bir günahı yoktur. Bu sebep ile celb işlemini gönül rahatlığı ile dertlerinizden, sıkıntılarınızdan kurtulmak için yaptırabilirsiniz.

Celb Yapan Hocalar Kimlerdir

Celb yapan hocalar kimlerdir sorusu sık sık sorulmaktadır. Çünkü her hoca celb işlemini yapmamaktadır. Celb için Havas ilmi gerekli olduğundan dolayı sadece Havas ilmi konusunda eğitim almış olan hocalar ya da medyumlar celb işlemini yapabilir. Eğer bir hoca Havas ilmine sahip olmadan celb yapmaya çalışır ise bu işlemin hiçbir getirisi olmayacaktır.

Celb Yapan Hocaları Nasıl Bulurum

Eğer siz de celb yapan hocalar konusunda onları nasıl bulabileceğinizi, nasıl iletişime geçeceğinizi merak ediyor iseniz hemen sitemize girebilirsiniz. Sitemizde yer alan hoca ve medyum içeriklerinde hangi hocaların celb işlemini yaptığını görürsünüz. Böylece istediğiniz celb işlemini bulduğunuz hocaya gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

1 YORUM

  1. Arkadaşlar Medyum Burak hoca diye birisi var celb konusunda uzmanmış ne diyorsunuz? İşlem yaptıran varsa yorum yazabilirmi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here