Ana sayfa Genel Büyü Yapılıp Yapılmadığını Nasıl Anlarız

Büyü Yapılıp Yapılmadığını Nasıl Anlarız

126
1

Büyüler her ne kadar gizli saklı bir biçimde yapılmaya çalışılsa da elbet büyü yapıldığı ortaya çıkar. Kendisine büyü yapılan insan büyü belirtilerini ilk baş anlamaz, bir sağlık sorunundan olduğunu düşünür. Fakat zamanla belirtilerin büyüden kaynaklandığının farkına varır. Eğer kendinize büyü yapıldığını düşünüyor iseniz ama emin değil iseniz bu yazı kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldıracaktır. Çünkü yazıda büyü belirtileri konusunu en ince ayrıntılarına göre işledik. Büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlarız konusundaki en detaylı ve doğru bilgileri görmek için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. İyi okumalar.

Büyü Neden Yapılır

Büyülerin yapılması için insan pek çok sebep bulabilir. Boşanmak için, ayrılmak için ya da başka birisini sevdiğinden ayırmak için büyü yapabilir. Sevdiğine kavuşmak için, evlenmek için, kendisine bağlamak için de büyü yapabilir. Sağlık için, iş için, para için büyü yapabilir. Ya da sevmediği birinin hayatını mahvetmek, onu olumsuz etkilemek için kara büyü de yapabilir. Dolayısıyla büyülerin neden yapıldığı konusu çok geniştir. Her türlü istek ya da arzu büyü yöntemi kullanılarak gerçekleştirilebilir. Peki, büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlarız?

Büyü Yapılıp Yapılmadığını Nasıl Anlarız

Kendinize yada çevrenizdeki birisine büyü yapılıp yapılmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Özellikle de hareketleri birden değiştiyse, karakteri dönüşüm geçirdiyse büyüden şüphelenmeniz çok normaldir. Büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilmeniz için büyü belirtileri konusunda bilgi sahibi olmanız şarttır. Çünkü sadece belirtiler sayesinde emin olabilirsiniz. Bu büyü belirtileri genel olarak şunlardır:

 • Şiddetli, kronik bağ ağrıları. Baş dönmesi. Sık sık baygınlık geçirme. Bu büyü belirtileri çok sık görülen belirtilerdir. Özellikle büyü yapıldığı anda görülürken ayrıca eğer kara büyü yapıldıysa kişi sürekli bu belirtileri yaşar.
 • Halsizlik, huzursuzluk, uykuda dengesizlik. Birden ortaya çıkan stres ve kaygı bozukluğu. İlerleyen derecelerde halüsinasyonlar görmek. Tüm bunlar da yine olumsuz ektilere sahip olan büyüler yapıldığında gerçekleşir.
 • Karakter dönüşümü. Eskiden çok duyarlı, hassas, sevecen, duygusal olan kişinin birden bire değişmesi, kaba ve saldırgan bir insana dönüşmesi. Bu büyü belirtisi de çok sık görülmektedir.
 • Hiç sevmediği birisine birden bire, hiçbir sebep yok iken aşık olmak, onun sözünden çıkmamak. O kişi ile birden bire evlilik hayali kurmak. Rüyalarda sürekli o kişiyi görmek. Bunlar da en çok yapılan büyülerin belirtilerindendir.

Büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlarız konusu bu şekildedir. Belirtilerin çoğunu yaşıyor iseniz büyü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

1 YORUM

 1. 5 ay önce tanışmıştım ilişki yaşadığım adamla,farklı şehirlerdeyiz,hal böyle olunca kopuklukta
  oluyor,tam sağlıklı bir ilişki yürümüyor,benim için bu ilkti artık sonda olucak çünkü insan beraber
  yaşadığı insanın bir telefon kadar yakın olmasını istiyor kendine..çok güçlü eli kolu uzun bir adam
  ayrıca çokta kıskanç hastalık boyutunda,ayrıca çokta çapkın herkese yürüyen tipten malesef…fakat
  ne yardan geçerin ne serden hesabı peşimide hiç bıakmıyordu sürekli yanımda olmadığı zamanlar takip teydi,sürekli bağırır,yapmadığım şeylerde beni suçlar,sosyal medya hesaplarımı bile kapattırdı,kendi fink atarken benim hakkım yoktu hiçbirşeye,ondan korktuğum için ilişkiyi bitirmek istediğimi söyleye miyordum bende daha önce işlem yaptırmış bir arkadaşım arayıcılıyla Burak hocanın telefonunu alıp aradım 0553 371 89 94 durumu anlattım oda sevgilimin benden soğuması ve uzaklaşması içim %95 etkili olan bir celp işlemi yaptı,dualarını hoca kendi okuyor,hiçbir yasağıda yok bu işlemin ve ben birebir gördüm arkadaşlar bu işlem çok etkili keşke daha önce yaptırsaydım,yaklaşık bir ayı geçtik artık sürekli hergün görüntülü arayan,yerli yersiz takip edip suçlamalar yapıp psikolojik baskı uygulayan sevgilim artık beni aramıyor bende sessizce,zarar görmeden bu işin ondan taraf bitmesini istiyorum,hersey çok güzel ilerliyor Burak hoca sayesinde çok şükür..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here