Ana sayfa Genel Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

125
0

Çoğu insan kendisine büyü yapıldığında belirtileri bilmediği için anlayamaz. Büyüden kaynaklı olan belirtileri mevcut sağlık problemlerine bağlarlar. Çevremizde her gün başka bir hastalıkla boğuşan ya da çok mutsuz, şanssız, kısmeti bir türlü açılmayan insanlar elbette vardır. Büyü olduğu nasıl anlaşılır konusundaki bu yazımızı okuyarak bunların çoğunun büyüden kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenebilirsiniz. Büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna gelmeden önce büyü neden yapılır sorusuna verdiğimiz cevabı okuyabilirsiniz.

Büyü Neden Yapılır

İnsanlık tarihinde derin bir geçmişe sahip olan büyü günümüzde de yapılmaya devam edilmektedir. Büyü neden yapılır sorusunun cevabı şudur: İnsanlar çok istedikleri bir şeye ulaşmak, ona sahip olmak için büyü yaparlar. Ya da hakkında kötü şeyler istedikleri insanlar için de büyü yaparak onların şanslarını, iyi hayatlarını, işlerini bozguna uğratırlar. Yani iyi niyetle yapılan büyüler olduğu gibi aynı zamanda tamamen kötü niyetle yapılan büyüler de mevcut durumdadır. Bu konu anlaşıldı ise şimdi büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun cevabına geçebiliriz.

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Büyü olduğu nasıl anlaşılır konusunda belli başlı büyü belirtileri bulunur. Bu büyü belirtileri şunlardır:

  • Kişinin yolunda giden işleri birden, hiçbir sebep yok iken bozulmuş ise büyü yapılmış olabilir. Bu gibi durumları insanlar şanssızlık olarak adlandırabilir fakat bu şanssızlığın nedeni, yaratıcısının çoğu zaman yapılan büyüler olduğu gözlemlenmiştir.
  • Kişinin kısmeti kapalı ise, bir türlü yuva kuramıyor ise kısmetini kapatacak bir büyü yapılmıştır. Bu büyünün çözülmesi için medyum ya da hocaya gidilmelidir.
  • Büyü olduğu nasıl anlaşılır konusunda bir diğer büyü belirtisi ise kişide oluşan kronik baş ağrılarıdır. Kişi doktora göründüğünde doktor bu ağrıların fiziksel bir sebebini bulamıyor ise büyük ihtimalle büyü yapılmıştır. Ya da kişinin sürekli nedensiz yere başı dönüyor, gözleri kararıyor ve bayılıyor ise de büyü vardır.
  • Kişi sürekli mutsuzsa, en eğlenceli anlarda bile kafasından olumsuz düşünceler gitmiyorsa, kendisini keder içinde boğuluyor gibi hissediyorsa bu büyünün etkisindendir.
  • Kişi birden bire hiç istemediği, sevmediği birine ilgi duymaya başlamış, ona âşık olmuşsa bağlama büyüsü yapılmıştır. Büyü olduğu nasıl anlaşılır konusunda en çok merak edilen şey de budur.
  • Ayrıca bu psikolojik ve fiziksel etkilerin dışında eğer kişi çantasında, eşyalarının arasında, evde, çalıştığı yerde, yatak odasında ya da evinin girişinde muskalar bulduysa ya da üzerinde Arapça ve İbranice yazılı kağıt parçaları bulduysa bu kesinlikle büyüdür.
Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here