Ana sayfa Etkili Büyüler Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır

124
1

Büyüler çok eski yıllardan beri, binlerce yıldan beri yapılan işlemlerdir. Bu işlemler ile doğaüstü varlıklar kullanılır ve istenilen şeyler gerçekleştirilir. Eğer büyünün sonucundan bir başka kişi büyü etkilerini görecek ise, yani büyü başka birisine yapılıyor ise büyüler gizli saklı şekilde yapılır. Kişinin büyüyü anlamaması sağlanır. Fakat büyülerin etkileri sayesinde kişi elbet bir süre sonra büyü yapıldığımın farkına varır. Önemli olan şey bu ektileri çok zaman geçmeden anlayabilmektir. Yoksa kötü bir büyü kişinin hayatını mahvedecektir.

Bu yazımızda bu konu ile ilgili olarak sizlere büyülerin nasıl anlaşılacağını anlattık. İlk olarak büyü nasıl anlaşır konusunu ele aldık ve sonrasında da büyü anlaşıldıktan sonra neler yapmanız gerektiğini belirttik.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Yukarıda da bahsetmiş odluğumuz gibi büyüler gizli şekilde yapılır. Kişi kendisine büyü yapılıyor olduğunu bilmez. Büyü yapıldıktan birkaç hafta sonra da etkilerini hissetmeye, görmeye başlar. Böyle bir durumda önemli olan tek şey büyüyü en erken zamanda anlayabilmektir. Geç olmadan, etkiler hayatı tamamen değiştirmeden büyünün farkında olmak şarttır. Şimdi sizlere büyü nasıl anlaşılır konusunu maddeler halinde anlatalım:

 • Bir büyünün anlaşılabilmesi için kişi önceki hayatı ile şu anki hayatını iyice karşılaştırmalıdır. Yani kişi eksiden nasıl davranıyor olduğunu, neleri sevip sevmediğini ve benzeri şeyleri bilmelidir.
 • Örneğin eğer kişi eskiden çok iyi bir insan ise, sevecen ise, cana yakın biri se büyüden sonra bunların tam tersi bir karaktere bürünmüş olabilir. Böyle bir durumda kişi büyüden emin olabilir.
 • Ya da kişi birden bire hiç sevmediği birisine aşık olabilir, nefret ettiği birisine bağlı hale gelmiş olabilir. Kişi bunların farkına varmalıdır. Eğer bir türlü farkına varamıyor ise çevresindeki insanlar kişiyi uyarmalıdır. Ancak bu şekilde büyü anlaşılabilir.
 • Büyünün anlaşılması için bir diğer yöntem ise belirtilerden bağımsız olarak net şekilde emin olmak amacı ile bir hoca ile görüşmektedir. Hoca kişide büyü olup olmadığını çok net bir şekilde bilecektir.

Büyü nasıl anlaşılır konusu bu şekildedir.

Büyü Anlaşıldıktan Sonra

Büyü belirtilerinin her birini kişi yaşıyor ise ya da kişi bir hoca ile görüşmüş ise ve hoca büyü olduğunu söylemiş ise yapılması gereken tek bir şey vardır. O da mevcut büyüyü bir an önce bozmaktır. Kişi tek başına büyüyü bozamaz. Bu sebep ile büyü bozabilen bir hoca ile kesinlikle görüşmelidir. Büyüyü hocaya bozdurmalıdır. Ancak bu sayede büyünün etkilerinden kurtulabilir.

Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

1 YORUM

 1. 17 yaşında tanışmıştık eşimle.22 yaşındada evlendik,kaç defa iş kurdu batırdı,maddi manevi
  bir sürü sorun yaşadık ama hiçbirzaman pes etmedim onu çok sevdiğim için hep mücadele ettim
  sonra miras kaldı babası ölünce ona yüklü miktarda,Allah çok parayı görüpte insanları sapıttır
  masın malesef birebir yaşadım ben bu durumu.

  Biz murat131 le dolaşırken ve benherşeye rağmen mutluyken mirasla birlikte son model lüks arabalar ve şaşalı bir yaşam başladı akabinde eşim arkadaşlarıyla herakşam çıkmaya başladı ve hayatında köklü değişimler farketmeye başladım,en lüks mağazalardan alışverişler,sürekli kuoförde bakımlar vs vs bambaşka bir adam olmaya başladı bu durum beni çok ürkütmeye başladı,telefona şifre koymaya başladı,gece geliş saatleri sabaha karşı olmaya başladı vs vs birgün gelen bi msjlada aldatıldığımı anladım ve bu durumla yüzleşince kavga ettik sen çok iyi bir anne çok iyi bir eşşin lakin evlilik müessesini sürdüremiyorum sorun bende ayrılmak istiyorum dedi beynimden vurulmuşa döndüm,yuvamı dağıtmaya hiç niyetim yoktu,onca emek verdikten sonra o yüzden teyzemle dertleşirken bigün bi hoca bulalım şunu bağlayalım dedi bilgiğimiz bir hoca yoktu etrafımızda bende netten araştırmaya başladım ve Burak hocanın medyumburak@gmail.com sitesine girdi m tesadüf çok etkilendim siteden,yorumlarını okudum vs ve aradım akabinde,hocama bu durumu anlattım oda bağlıklık ve geri getirme celpi yaptı ,işlemi bana göndediği ve üzerimde taşıdığım 38.günde eşim bir gece yarısı sarıldı yanıma gelip ağlayarak sana çok haksızlık yaptım beni affet dedi,bütün tüylerim diken diken oldu resmen Burak hocamın yaptığı işlem tutmuş eşim yuvamızı dağıtmaktan vazgeçip,pişman olmuştu…burak hocam sayende yuvamda şuan herşey yolunda…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here