Ana sayfa Genel Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır

117
0

Büyü istenilen şeylerin gerçekleştirilmesi, bir an önce yerine gelmesi için yapılan ve tarih boyunca her dönemde çok sık başvurulmuş olan bir ilim alanıdır. Büyü yapıldığında kendisine büyü yapılan kişi belirli etkileri hissedebilir fakat çoğu zaman bunların hastalıktan, yorgunluktan ve benzeri durumlardan kaynaklandığını sanır. Bu yazıda büyü nasıl anlaşılır büyü belirtileri nelerdir konularında önemli maddeler oluşturduk. Bu konulardaki sorularınızın cevaplarını bulmak için yazıyı okumaya devam edin.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlarız

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi çoğu zaman çoğu insan kendisine büyü yapıldığını anlayamaz. Başındaki dinmek bilmeyen ağrının nedenini, yorgunluğunu, içindeki huzursuzluğu sıradan bir hastalık olayına bağlar kendince. Zaten büyüleri bu kadar kullanışlı yapan şey de budur; belirtiler çoğu zaman büyü yüzünden olduğunu o kişi anlayamaz ve çözmek için bir adım atamaz.

Büyü yapıldığını anlamak için belli başlı durumlar vardır. Bu durumlara şunlar örnek verilebilir:

  • Kişi, kronik bir rahatsızlığı olmamasına rağmen birden çok şiddetli baş ağrıları, baş dönmesi hissediyor ise büyüden kaynaklanıyor olabilir. Ya da bir neden yok iken gözleri sık sık kararıyor, sürekli baygınlık geçiriyor ise bunu yapılan büyü sebep oluyor olabilir.
  • Büyü yapılan kişi rüyalarında çok korkunç şeyler görüyorsa, hatta rüya mı gerçek mi olduğunu anlayamıyor ve uykusundan ağlayarak, çığlık atarak uyanıyor ise büyü yapılmış olabilir.
  • Büyü nasıl anlaşılır konusunda bir diğer önemli nokta da evde, iş yerinde ya da özel eşyalarının içinde muskalar ve yabancı dildeki yazılar, dualar olan kâğıtlar bulunmasıdır. Bu muska ve kâğıtlar büyü yapıldığının göstergesidir.

Büyü Belirtileri Nelerdir

Büyü nasıl anlaşılır konusuyla ilgili olarak büyü belirtileri şunlardır:

  • Kişi sürekli mutsuz hisseder, çevresinden ayrı kalmak ister. Yalnız kalmayı her ne kadar istese de yalnızken çeşitli halüsinasyonlar görebilir.
  • Soğutma büyüsü yapılmış ise kişi arkadaşlarından, ailesinden, sevgilisinden veya eşinden aniden bir sebep yokken soğuyacaktır.
  • Ya da başka kişiyi olumsuz etkileyen büyüler yapılmışsa kişinin hayatındaki hiçbir işi yolunda gitmeyecek, üzerinde hep bir şanssızlık olacaktır.
  • Evde beslenilen bir hayvan var ise büyü yapılan kişiye saldırgan davranacaktır.
  • Kişi evde de, iş yerinde de, sokakta da kendisini bir kapana kısılmış gibi hisseder. İçerisinde bulunduğu her ortamda ağır bir kasvet hisseder, boğulacak gibi olur.

Büyü nasıl anlaşılır ve büyü belirtileri ile ilgili daha farklı bilgiler için sitemizi ziyaret edip diğer ilgili içerikleri okuyabilirsiniz.

Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here