Ana sayfa Genel Bulunan Büyü Nasıl Yok Edilir

Bulunan Büyü Nasıl Yok Edilir

148
0

Büyüler gizli şekilde yapıldığı için çoğu zaman büyü olup olmadığını anlamak zor hale gelir. Büyüyü ancak büyü belirtileri sayesinde anlarız. Fakat bazen fiziksel ve ruhsal olan bu belirtilerin büyüden kaynaklandığının da farkında olmayız. Bu tür durumlarda büyü yapıldığını anlamamızda en net şeyler bulunan muskalar ya da kâğıtlar olur. Bu yazıda bulunan büyü nasıl yok edilir sorusu ve onunla ilişkili diğer önemli soruları ele alıp cevap verdik.

Büyü Bulmak

Çoğu kişi evinde, iş yerinde büyü bulduğunu belirtmektedir ve bunun için hocalardan yardım istemektedir ya da tek başına ne yapması gerektiğini araştırmaktadır. Bulunan bu büyüler genelde ev içerisine gizlenmiş olunan muskalar olmaktadır. Aynı zamanda kâğıt parçaları ve bu kâğıt parçaları üzerinde Arapça, İbranice yazıların ve çizimlerin olduğu da görülebilir.

Eğer bu muskalar ya da kâğıt parçaları, çizimler evde ya da çok zaman geçirilen herhangi bir yerde bulunduysa oldukça dikkatli olmak gerekir. Çünkü büyü, bu parçalar, eşyalar sayesinde tesirini sürdürmektedir. Şimdi bulunan büyü nasıl yok edilir konusuna geçelim.

Bulunan Büyü Nasıl Yok Edilir

Büyü bulmak yukarıda da dediğimiz gibi çok önemli bir durumdur. Bulunan büyü, muska ya da kağıt parçası olarak bulunur. Ya da kara büyülerde kullanılan garip şekilli nesneler de bulunabilir. Bu büyüler bulunduğu zaman hiçbir şekilde o nesneye zarar verilmemelidir. Zarar verilir ise kişi başına büyük belalar alabilir. Kötü güçler kişiye musallat olabilir. Büyüyü ortadan kaldırmak, çöpe atmak, yakmak, parçalamak asla bir çözüm değildir.

Bulunan büyüyü yok etmek için büyüyü bozmak için kişi tek başına çaba göstermemelidir. Bu, kendi güvenliği için önemli bir şeydir. Bulunan büyü için hemen uzman bir kişi ile, hoca / medyum ile görüşülmelidir. Onlar bu işi nasıl yapacaklarını, hangi adımları uygulayacaklarını en iyi şekilde bilen kişilerdir.

Bulunan büyü güvenilir bir hoca ya da medyuma gösterildikten sonra o uzman kişi büyünün ne büyüsü olduğunu anlar, ne zaman yapıldığını ve ne amaçla yapıldığını ortaya çıkarır. Sonrasında ise büyüyü bozmak, yok etmek için bulunan büyü nasıl yok edilir konusunda uygulamaya geçer. Büyüyü bozmak için her hocanın kendisine has bir yöntemi vardır ve o hoca da kendi yöntemi ile büyüyü ortadan kaldıracaktır.

Bulunan büyü nasıl yok edilir konusu gibi diğer büyü konularını merak ediyor iseniz en net ve doğru bilgileri sitemizdeki diğer içeriklerde bulabilirsiniz.

Oylamak için yıldızlara tıklayın
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here